Nové fotky šteniatok

Šteniatka sú každým dňom akčnejšie a akčnejšie. Už to nie sú len tučné valčeky, ktoré sa ledva presúvajú, ale akční loptoši. Cez víkend ich čaká kontrola vrhu z Klubu chovateľov, ďalší týždeň potrebné čipovanie. Pre šteniatka už máme aj mená, sučka sa bude volať Haylin z Devínskej (ako pokračovateľka Aylin, Baylin, Caylin, Daylin, Eaylin a Faylin) a psíkom vymysleli mená majitelia Devy – Hador, Hak, Hrom, Huncút, Huor z Devínskej.

Pre dvoch psíkov hľadáme vhodných majiteľov.

Šteniatka z vrhu H z Devínskej majú 2 týždne!

Šteniatka z vrhu H majú 2 týždne, oči už majú otvorené, majú za sebou prvé odčervenie. Stále hladáme majiteľov pre jedného psíka. Mama Deva z Devínskej, otec Pascal Malý Bysterec. Predpokladáme dobrú povahu, šteniatka sú s nami v neustálom kontakte od narodenia, máme ich pri sebe v dome. Šteniatka budú svetlej sivej/striebornej farby ako rodičia. Šteniatkam bude vystavený Preukaz o pôvode a do nových domovov pôjdú samozrejme zaočkované + začipované s Petpasom.

V prípade záujmu kontaktujte: Alena Maceková, Horný Bar, 0944 755 781, alenamacekova@gmail.com

Fotografie šteniatok z tohto vrhu a kopec fotografií našich odchovancov z predchádzajúcich vrhoch pravidelne pridávame na náš Facebook, tak nech sa páči navštívte aj tam našu stránku.

Plánujeme vrhy H a CH z Devínskej!

Po dlhšej dobe to v našej chovateľskej stanici opäť vyzerá nádejne čo sa týka šteniatok. Plánujeme hneď dva vrhy po nami odchovaných sučkách, vrhy ktoré zastreší naša chovateľská stanica. Vrh H z Devínskej po Deve z Devínskej (krytie cca 10/2020) a vrh CH z Devínskej po Greysi z Devínskej (krytie cca 11/2020).
Šteniatka sa nenarodia priamo u nás doma, ale oba vrhy budú neďaleko Bratislavy. So všetkým radi poradíme a pomôžeme. V prípade záujmu kontaktujte ideálne priamo majiteľov sučiek.

Všetky informácie v časti Plánované vrhy.

INFORMÁCIE O RODIČOCH PLÁNOVANÉHO VRHU H

otecmatka
Pascal Malý BysterecDeva z Devínskej
dátum narodenia:15.9.201710.12.2014
otec:Max spod Ďumbiera Avatar z Chtelnických lesov
matka:Ulma Kysucká hviezdaBonie z Devínskej

Deva z Devínskej

Pascal Malý Bysterec

KONTAKT na majiteľov Devy v prípade záujmu o šteniatko z tohto vrhu:
Alena Maceková, Horný Bar, 0944 755 781, alenamacekova@gmail.com

INFORMÁCIE O RODIČOCH PLÁNOVANÉHO VRHU CH

otecmatka
Holan z OravyGreysi z Devínskej
dátum narodenia:15.04.201312.11.2017
otec:Jass spod ĎumbieraAxxis z Bačovej svorky
matka:Dona z OravyCaya z Devínskej

Greysi z Devínskej

Holan z Oravy