ZO ŽIVOTA S VLČIAKOM

V tejto časti stránky som si dovolila vybrať pár citácií z mailov, sms-iek a Facebooku, ktoré som dostala od majiteľov našich odchovancov.

Hlavne budúci majitelia si z toho môžu dozvedieť, čo všetko sa môže stať, s čím treba do budúcna počítať… atď… 🙂

    

 Badri – 7.8.2010 (Cesta a prvá noc v novom dome)

“Zdravím, včera sme dorazili v poriadku, aj keď hneď ako sme sa pohli autom začal mrnčat. Potom sme si ho pritúlili a bol ticho este skôr než sme vyšli z BA. Nakoniec nocoval u mňa v izbe a celú noc vydržal bez nehody(Každú pol hodinu sa prebral a začal sa metlozit). Až ráno(4:30)keď sa zobudil a chystal som mu žrat stihol ocikať a okakať celú izbu behom 20s. S Aronom sa už kamarátia, aj keď sa este trochu hambia.”

 Baylin – 23.8.2010 (Baylin a jej začiatky spolunažívania s Larou)

“Halo, halo, hlásim, ze Lara s Baylin su najväčšie kamarátky 🙂 Baylin uz ani nechce spať v búde, už spinkajú spolu pred dverami a túlia sa k sebe. A papanicu si chodia navzájom ochutnávat, lebo si myslia, ze ta druhá ma niečo lepšie  srandovné sú.

 Alikay – 27.1.2011 (Alikay v novom byte v Izraeli)

“Pipisik sa prebúdza do šelmovitosti,  tú oázicku si našiel v záchodovej mise 🙂 takže ked nezavrieme dvere do kúpelne, kde je aj vecko, tak počujeme odtial len mlaskanie 🙂
ja viem ja viem…ale je to prenho nejake magické 🙂 akoby si vodu ulovil :)”

 Biba – 1.marec 2011 (Aj s týmto treba počítať)

“BIBI-nka? Neviem či ju môžeme takto volať, už je to riadny kus. Mám problém ako sa dostať na výstavu,v mojom aute to už nie je možné, myslel som si že ju priveziem naprívese, ktorý vlastníme.
Ale v jeden deň sme s hrôzou zistili, že nám obžula kryciu plachtu, elektroinštaláciu prívesu, elektrické ovládanie brány do domu,osvetlenie vo dvore domu, porasť viniča, brečtan atď.”

 Badri – 6.3.2011 (Badriho výletík)

“Dnes mi ušiel Max na cca pol hodinku… vrátil sa s gumákou v papuli.
…..
Už len dúfať že v nej nikto nebol keď si ju bral.”

 Alikay – 5.5.2011 (vždy sa nájde niečo na hranie)

“To ti musim povedat dnes Alikay zmotal rolku toaletaku na držiaku ako nejaká mačka, dúfam, ze neprechádza krízou osobnosti, to už neunesiem. 🙂 “

 Back – 22.5.2011 (Back na nezaplatenie)

“Dnes bol jeden za mnou, že ho kúpi odomňa za 2000 eur, taký chalan na drahom aute..že samu páči, najprv ponúkal 1500, ale aj keby mi dal ešte viacej, nič sa nemení na tom, že by som ho nedal.”

 Baylin – 4.5.2011 (Čo by som ostala sama doma)

“Inak asi uz začína Bayline prepínat, možno uz začne hárat zachvíľu alebo čo, včera sme boli s Larou u veta na očkovaní a Baylin zatial zostala sama doma, asi hodinu a pol tam bola sama. Keď sme sa vracali späť, tak Valtrovi volala ta suseda zhora, ze Baylin je u nich, lebo ju našli pobehovat po vonku! Normalne zdrhla, podarilo sa jej podliezť plot, proste vytlačila dovonka to pletivo.”

 Back – 31.5.2011 (príhoda so šťastným koncom)

“Kúpili sme si 3 svinky, Backa sme nechali pusteného na dvore a svinky sme zatvorili do chlievika – dvierka, vrch sme im nechali otvorený a poobede švagriná počuje, ako svine nahlas kričia a tak sa pozrela prečo a ako sa nahla do chlievika Back na ňu zvnútra vyskočil a nastrašil ju….ale všetci prežili :)”

 Badri – 27.7.2011 (auuu….)

“Celý dvor od krvi, terasa od krvi, pivnica od krvi, moje ruky celé od krvi, návšteva u zverolekára o pol jednej v noci, cca 20 štichov,
Max múdrejši o poznanie že po skleníku sa nebehá…”

 Badri – 30.3.2012

“Dnes Max využil starodávne lovecké praktiky, vykopal veľkú jamu a chytil Volvo.”

 Badri – 18.5.2012

“Každý deň nájdu nový spôsob, ako nás vytočiť. Max minulý týždeň strhol z vešiaka ponožku a kým som stihol dobehnúť prehltol ju…. ale už je vonku.”

 Deva – 13.7.2015

“Okrem toho je z nej polovičná vegetariánka. Požrala všetky zrelé maliny čo sme mali na kríkoch, čerešne do dvoch metrov kam z miesta doskočila všetky obrala, sliepkam kradne melóny, mirabelkoví strom pri prechádzke je pre ňu istá zastávka a pošrotovanu kukuricu tiež musí ochutnať, než ju dáme sliepkam. Jediné čo jej z ovocia nebralo boli jahody. Asi sú moc aromatické. Samozrejme že normálne dostáva najesť. Kŕmime morčacími krkmi i trupmi, kačacími krkmi a kuracími trupmi bez kože. Občas vajce a jablká, poprípade surové kosti z iných zvierat ( včera mala králika ) a ryby. “

 Ewan – 11/2016

“Čím vyššie si ľahnem tým lepší mám výhľad.. a to užsme ho našli aj hore na garáži…”

 Crusoe – 11/2016

“Tak Tarouškovi stačí jídelní stůl.Nemůžem ho to odnaučit. Děsně se nám tlemí a má z nás legraci ale má přehled😀auto patří zase kočkám😂

Niekedy postačia len fotky: 🙂

11008408_954559147889672_3916603942252382171_n.jpg

Alikay s mamou

Corky a umývačka riadu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.