PONUKA ŠTENIATOK

Momentálne nemáme šteniatka ani neplánujeme v blízkej dobe!

 

 

Viac info v časti Plánované vrhy!

Ideálne aby ste nás kontaktovali so záujmom o šteniatko čo najskôr.

 

27 thoughts on “PONUKA ŠTENIATOK

 1. Dobry den. Mal by som zaujem o steniatko CSV (fenku). Nepotrebujem PP, fenku chcem pre seba, nie na vystavy. Kedy by bol asi predpokladany vrh? Za skoru odpoved Vam vopred dakujem.

  • Dobrý deň, naše šteniatka sú všetky s Preukazom o pôvode. Všetky šteniatka v prvom rade hľadajú milujúci domov, samozrejme že by sme boli radi keby ich majitelia v budúcnosti aj uchovnili (čo zahŕňa aj napríklad účasť na jednej výstave) a zapájali sa ďalej v chove, to je cieľ chovateľstva, ale je nám jasné že nie všetci majú tieto ambície.
   Odber šteniatok bude v apríli, narodili sa 18.2.2017.

 2. Dobrý deň,
  veľmi by sme chceli jedného psíka, manžel po ňom túži už dlho. Psík by býval u svokry, kde chováme kamerunské ovce (mame 2 ovečky, 3 baranov), máme aj psa, 9 ročného chorlaveho rotvajlera. Manžel este teraz ide do Nemecka, kde pracuje, v apríli sa vráti a pravdepodobne už zostane, lebo by sa chcel psíkovi venovať. Sme dosť aktívni, milujeme zvieratá, leto trávime väčšinou vonku, dcérka sa chce stať zverolekárkou. Na byte máme ešte tri mačky a veľké akvárium. Nemáme špeciálne požiadavky na psíka, chceli by sme ho aj nechať vycvičiť. Môžme sa prísť pozrieť aj osobne.
  Ďakujem
  Zuzana Bielčiková
  0915 622 876

 3. Dobry vecer….zaujala ma Vasa stranka a predovsetkym Vasi nadherni psikovia….chcfla by dom s opytat ci mate este steniatka z posledneho vrhu F….keby ste mi napisali nieco o povahe a Charaktere psikov….mam doma dve male deti a jedneho kocura…zijfm v taliansku v malej dedine v tirolskych alpach…pred tym som mala nemeckeho ovciaka….mozno mi poradite ci je csv vhodnym psom …dakujem za odpoved…

 4. Dobrý deň,

  už dlho snívam o tomto plemene, a budeme plánovať kúpu šteniatka. radi by sme ale prišli niekedy na návštevu, kedy by sme sa aj od Vás ako od chovateľov mohli dozvedieť o tomto plemene viac aj osobne a hlavne osobne sa môcť stretnúť s rodičmi a ich povahami. nech ma to v mojom rozhodnutí ubezpečí, alebo radšej rozumne vyargumentuje, že toto plemeno nie je vhodné pre každého. nerada by som urobila chybu. bolo by možné niekedy prísť, kedy by sme mali možnosť vidieť aj šteniatka aj rodičov?
  Ďakujem
  Lucia Šuleková

  • Dobrý deň, samozrejme nie je problém. Pokiaľ nás chcete navštíviť v Devínskej, môžete u nás vidieť naše dve sučky a to Vegu, zakladateľku nášho chovua teraz už 12 ročnú “babičku” a Faylin je 10 týždňové šteniatko, ktoré sme si nechali z posledného vrhu. Ak máte záujem o kontakt so sučkami na ktorých plánujeme vrh na jeseň tohto roku – Cayu a Caylin, ani to nie je problém, ale tie sa nenachádzajú priamo u nás v Devínskej. Caya býva v Šuranoch a Caylin zase v Tomášove, so svojimi majiteľmi. Vrhy zastrešujeme, preto tie sučky nemáme priamo doma. Čo sa týka návštevy otcov šteniatok, keď už budú potvrdení a vybratí bude možná určite aj ich návšteva. Samozrejme po narodení šteniatok je možná návšteva šteniatok a sučky taktiež, cca od troch týždňov veku šteniatok.
   S pozdravom Zuzana

  • Dobrý deň, tak ako máme napísané na stránke, nemáme momentálne žiadne šteniatka. Zatiaľ iba plánujeme dva vrhy na tento rok, ale to až na jeseň. Sučky čsv sa zväčša hárajú (raz ročne) práve koncom leta / začiatkom jesene a šteniatka sa rodia v zime. Šteniatka v lete sú len výnimočne.
   S pozdravom Zuzana

 5. Dobry den.
  Mal by som zaujem o steniatko CSV (fenku). Byvam na dedine v dome s veľkou zahradou. Šteniatko bude mať veľky vybeh a každodennu lasku a pozornosť.
  Kedže šteniatkam novych majitelov dôkladne vyberate akekolvek otazky mi napište do e-mailu: artin25@azet.sk.
  Za skoru odpoved Vam vopred dakujem.

 6. Dobrý deň .
  Mal by som záujem o šteniatko (pes) . Bývam v rodinnom dome s veľkou záhradou , a mojím detským snom je raz mať vedľa seba jedného naozajstného vlka . Šteniatko bude mať lásku a pozornosť každodenne . Za odpoveď vám vopred ďakujem .

 7. Dobrý deň mam zaujem o šteniatko (psika) ČSV.Za odpoved predom Ďakujem a pri dostupnosti pište na mail.Chcem sa este spytat ci by sa to steniatko hodilo k sibirskemu huskymu(fenka).

 8. Dobrý deň mal by som záujem o jedno šteniatko Československého ovčiaka do rodinného domu v dedinke pri KE čisto ako spoločníka a trávenie voľných chvíľ.

  • Dobrý deň, máme ešte voľné šteniatko československého vlčiaka – psíka. Prosím napíšte mi na môj mail v prípade záujmu.
   S pozdravom Zuzana

 9. Dobrý deň
  Chcela by som sa spýtať či budete mať na odber nejaké šteniatka na jar. Vopred ďakujem za odpoveď.

  • Dobrý deň, cena za naše šteniatka je 500€, čo je taká priemerná cena za čistokrvné šteniatko československého vlčiaka s Preukazom o pôvode tu na Slovensku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.