PLÁNOVANÉ VRHY

Všetky šteniatka z našej chovateľskej stanice sú výhradne s Preukazom pôvodu psa vydávanom pod hlavičkou Slovenského poľovníckeho zväzu, ktorý patrí pod Slovenskú kynologickú jednotu – člena Medzinárodnej kynologickej federácie – FCI.

Na rok 2023 zatiaľ neplánujeme šteniatka!

Plánovaný vrhu v chovateľskej stanici Vlci z Malých Karpát – mamou bude naša odchovankyňa Greysi z Devínskej, otec Benmar Laghat. Šteniatka sa narodia a budú odchovávané v Častej pri Modre.

INFORMácie o RODIČOCH vrhu 

  otecFoto matka
  Benmar Laghat Greysi z Devínskej
dátum narodenia: 14.6.2020 12.11.2017
otec:

 

Wolker Vogel Lupi del Montalele

 Axxis z Bačovej svorky
matka: Orava Malý Bysterec  Caya z Devínskej
RTG DBK a DLK:  A/A, 0/0 A/A, 0/0
test DM: N/N N/N
test DWARF: N/Dwarf N/N
bonitácia:   AsOhP1/63 Xv54,76 Xf107,94 Xh0,647 SK
skúšky: SVP 1 SVP 1, SVP 2, SVP 3
výstavy: výborný Slovenský šampión krásy

KONTAKT na majiteľov v prípade záujmu:
Lucia Šuleková, Častá, lucia.sulek@gmail.com

 

_______________________________________________________________________

Informácie pre záujemcov o šteniatko od nás

     Šteniatka od nás sú od prvého momentu ako uzrú svetlo sveta s nami non-stop v kontakte, čo je základom dobrej socializácie na ľudí. Odchádzajú od nás vo veku 7 týždňov (v prípade potreby môžu ostať u nás aj dlhšie) a snažíme sa im za ten krátky čas dať toho čo najviac do budúcna.
Všetky šteniatka z našej chovateľskej stanice sú výhradne s Preukazom pôvodu psa  vydávanom pod hlavičkou Slovenského poľovníckeho zväzu, ktorý patrí pod Slovenskú kynologickú jednotu – člena Medzinárodnej kynologickej federácie – FCI.
Naše šteniatka sú odchovávané v tesnej blízkosti ľudí, sú dobre socializované, možno aj preto si tak vážime, že ich máme, sme pri nich 24 hodín vo dne, v noci. Sme pri tom, ako rastú, otvárajú oči a skúšajú prvé kroky. Od začiatku rozmýšľame, ktorý záujemca by bol pre nich najvhodnejší.
Kto bude chcieť šteniatko z našej chovateľskej stanice, nás musí najskôr presvedčiť, že bude o neho dobre postarané, preto treba počítať s našimi, možno občas dotieravými aj osobnými otázkami v prípade, že nás kontaktujete so záujmom o šteniatko od nás. Sú to naši miláčikovia a chceme pre nich vždy to najlepšie. Pri výbere budúcich majiteľov je pre nás prvoradé, či šteniatko nájde domov, kde ho prijmú ako nového člena rodiny a bude mať dobré podmienky na šťastný a spokojný život. Veríme, že šteniatko od nás novým majiteľom viacnásobne oplatí lásku a bude verným spoločníkom na veľa rokov.
Uvítame aj návštevu budúcich záujemcov u nás doma ešte pred termínom odberu.
Počas celého jeho života sa o šteniatko budeme zaujímať, záleží nám na ňom a jeho šťastí, majiteľom  poskytneme chovateľský servis, rady a pomoc v rámci našich možností.
Pre chovateľa je to to naj, keď vidí aj po rokoch spokojných majiteľov so svojím psíkom.
Československý vlčiak je pes jedného pána (rodiny) a zmenu znáša veľmi zle, preto si treba zvážiť či je práve čsv pre vás vhodné plemeno a či ste naozaj pripravení ho zvládnuť a či máte čas a chuť sa mu venovať celý jeho život.
Treba si dopredu uvedomiť aké predstavy máte o psíkovi s ktorým chcete tráviť čas, či by pre vás nebolo vhodnejšie radšej iné plemeno. Vlčiaci sú veľmi krásni, elegantní a hlavne inteligentní. Sú veľmi aktívni, preto od vás vyžadujú veľa času a vy si musíte dopredu zvážiť či si ten čas nájdete.
Samozrejmosťou kúpi šteniatka z našej CHS je kúpno-predajná zmluva, v ktorej sa kupujúci zaväzuje, že nepredá šteňa bez nášho súhlasu ďalšej osobe, bez možnosti spätného odkúpenia. Dôležitým bodom Kúpno-predajnej zmluvy je, že sa zakazuje množenie psov bez Preukazu pôvodu!!!
Spolu so šteniatkom okrem základných vecí (preukaz pôvodu, očkovací preukaz, kúpno-predajná zmluva…) dostanete: stravu pre šteniatko na prvé dni, obojok, vodítko, hračku, informačný letáčik…a možnosť kedykoľvek sa na nás obrátiť, radi pomôžeme.

5 thoughts on “PLÁNOVANÉ VRHY

 1. 1982-89-fenka ceskoslovenskeho vlciaka bez PP,2002-14 nemecký ovciak fenka bez PP(utratenie pre recidivu kostneho nadora na tvary),psa mam vzdy iba ako dalsieho clena rodiny,rodinny dom velka zahrada,zivot bude mat aktivny z dovodu ze sa venujem MTB,pesej turistike a v zime lyziarskej turistike,byvam v Spisskom Bystrom,

 2. Dobrý den,
  ja by som sa len chcel opýtať v akej cenovej relacii sa pohybuju psíkovia.
  Dakujem z aodpoved

  • Dobrý deň, cena za šteniatko československého vlčiaka s preukazom o pôvode (psíci aj sučky) sa na Slovensku pohybuje približne v sume 450€ (+,-)

 3. Dobry den, mame vazny zaujem o planovany jesenno/zimny vrh CH od Greysi, mame zaujem o psa nie o fenu. Kontaktovala som pani majitelku od Greysi, ale pre istotu pisem aj Vam priamo. Ak by boli potrebne nejake referencie vieme dodat urcite aj od viacerych chovatelov CSV. Radi by sme sa niekedy prisli pozriet priamo k Vam aby sme videli aj chovnu stanicu a zoznamili sa. Budem vdacna ak sa ozvete, ked budete mat vybrateho krycieho psa. Vdaka.

  • Dobrý deň, som rada že ste už v kontakte s majiteľkou Greysi, určite nechám výber majiteľov pre šteniatka na ňu. Samozrejme budem veľmi rada ak sa spoznáme a budeme v kontakte. V prípade akýchkoľvek otázok mi napíšte mail zuzana.melkusova@gmail.com
   Zuzana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.