Plánované vrhy – nové informácie

Všetky šteniatka z našej chovateľskej stanice sú výhradne s Preukazom pôvodu psa vydávanom pod hlavičkou Slovenského poľovníckeho zväzu, ktorý patrí pod Slovenskú kynologickú jednotu – člena Medzinárodnej kynologickej federácie – FCI.

Plánovaný vrh F po CAYLIN z DEVÍNSKEJ info tu labka.jpg

dátum plánovaného krytia: leto 2016

rodičia: Caylin z Devínskej
DSC_0331.JPG
rozhodujeme sa…

Tento vrh zastrešuje naša chovateľská stanica pretože sa jedná o vrh po sučke z nášho odchovu – Caylin z Devínskej (dcéra našej Vegy), ktorá býva v Tomášove pri Senci a tam sa aj šteniatka narodia. Jedná sa o prvý vrh tejto sučky. Pre Caylin máme vybratých a aj schválených troch potencionálnych partnerov. Ku ktorému nakoniec pôjdeme na krytie rozhodneme, keď to bude aktuálne. Schválených máme psíkov Amir z Vlčej rokliny, Carchi Tasha, Egon Vikvel wolf. Takže jeden z nich bude otcom nášho vrhu F z Devínskej, ak sa všetko podarí.

Plánovaný vrh G po BONIE z DEVÍNSKEJ info tu labka.jpg

dátum plánovaného krytia: jeseň 2016

rodičia: Bonie z Devínskej
Bonie
Corgoň Vlčí démon
corgoň

Tento vrh zastrešuje naša chovateľská stanica pretože sa jedná o vrh po sučke z nášho odchovu – Bonie z Devínskej (dcéra našej Vegy), ktorá býva v Pukanci a tam sa aj šteniatka narodia. Jedná sa o druhý vrh tejto sučky, je mamou vrhu D z Devínskej, foto a informácie o tomto vrhu tu. Pre Bonie sme vybrali vhodného partnera. Pravdepodobne ním bude slovenský plemenník Corgoň Vlčí démon. Je však možném že sa to do hárania môže zmeniť, ak by sa objavil iný, vhodnejší psík. Vrh je schválený hlavným poradcom chovu KCHČSV SR.

Budeme radi, ak nás v prípade záujmu budete kontaktovať čo najskôr, zatiaľ sú možné nezáväzné rezervácie. Obe sučky je možné po dohode vidieť/stretnúť/spoznať už vopred. Caylin býva v Tomášove pri Senci, Bonie je z Pukanca pri Banskej Štiavnici. Uprednostňujeme záujemcov zo Slovenska (prípadne ČR, alebo okolitých štátov, aby bolo možné si po šteniatko prísť osobne).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.