PLÁNOVANÉ VRHY

Všetky šteniatka z našej chovateľskej stanice sú výhradne s Preukazom pôvodu psa vydávanom pod hlavičkou Slovenského poľovníckeho zväzu, ktorý patrí pod Slovenskú kynologickú jednotu – člena Medzinárodnej kynologickej federácie – FCI.

Na rok 2021(jeseň/zima) plánujeme vrh CH – mamou bude naša odchovankyňa Greysi z Devínskej, otca šteniatok starostlivo vyberáme. Šteniatka sa narodia a budú odchovávané v Častej pri Modre.

INFORMácie o RODIČOCH vrhu CH

  otec
FOTO
matka
FOTO
  ?vyberáme Greysi z Devínskej
dátum narodenia: ?vyberáme 12.11.2017
otec: ?vyberáme  Axxis z Bačovej svorky
matka: ?vyberáme Caya z Devínskej
RTG DBK a DLK: ?vyberáme A/A, 0/0
test DM: ?vyberáme N/N
test DWARF: ?vyberáme N/N
bonitácia: ?vyberáme AsOhP1/63 Xv54,76 Xf107,94 Xh0,647 SK
skúšky: ?vyberáme SVP 1, SVP 2
výstavy: ?vyberáme Slovenský šampión krásy

KONTAKT na majiteľov v prípade záujmu:
Lucia Šuleková, Častá, lucia.sulek@gmail.com

 

_______________________________________________________________________

Informácie pre záujemcov o šteniatko od nás

     Šteniatka od nás sú od prvého momentu ako uzrú svetlo sveta s nami non-stop v kontakte, čo je základom dobrej socializácie na ľudí. Odchádzajú od nás vo veku 7 týždňov (v prípade potreby môžu ostať u nás aj dlhšie) a snažíme sa im za ten krátky čas dať toho čo najviac do budúcna.
Všetky šteniatka z našej chovateľskej stanice sú výhradne s Preukazom pôvodu psa  vydávanom pod hlavičkou Slovenského poľovníckeho zväzu, ktorý patrí pod Slovenskú kynologickú jednotu – člena Medzinárodnej kynologickej federácie – FCI.
Naše šteniatka sú odchovávané v tesnej blízkosti ľudí, sú dobre socializované, možno aj preto si tak vážime, že ich máme, sme pri nich 24 hodín vo dne, v noci. Sme pri tom, ako rastú, otvárajú oči a skúšajú prvé kroky. Od začiatku rozmýšľame, ktorý záujemca by bol pre nich najvhodnejší.
Kto bude chcieť šteniatko z našej chovateľskej stanice, nás musí najskôr presvedčiť, že bude o neho dobre postarané, preto treba počítať s našimi, možno občas dotieravými aj osobnými otázkami v prípade, že nás kontaktujete so záujmom o šteniatko od nás. Sú to naši miláčikovia a chceme pre nich vždy to najlepšie. Pri výbere budúcich majiteľov je pre nás prvoradé, či šteniatko nájde domov, kde ho prijmú ako nového člena rodiny a bude mať dobré podmienky na šťastný a spokojný život. Veríme, že šteniatko od nás novým majiteľom viacnásobne oplatí lásku a bude verným spoločníkom na veľa rokov.
Uvítame aj návštevu budúcich záujemcov u nás doma ešte pred termínom odberu.
Počas celého jeho života sa o šteniatko budeme zaujímať, záleží nám na ňom a jeho šťastí, majiteľom  poskytneme chovateľský servis, rady a pomoc v rámci našich možností.
Pre chovateľa je to to naj, keď vidí aj po rokoch spokojných majiteľov so svojím psíkom.
Československý vlčiak je pes jedného pána (rodiny) a zmenu znáša veľmi zle, preto si treba zvážiť či je práve čsv pre vás vhodné plemeno a či ste naozaj pripravení ho zvládnuť a či máte čas a chuť sa mu venovať celý jeho život.
Treba si dopredu uvedomiť aké predstavy máte o psíkovi s ktorým chcete tráviť čas, či by pre vás nebolo vhodnejšie radšej iné plemeno. Vlčiaci sú veľmi krásni, elegantní a hlavne inteligentní. Sú veľmi aktívni, preto od vás vyžadujú veľa času a vy si musíte dopredu zvážiť či si ten čas nájdete.
Samozrejmosťou kúpi šteniatka z našej CHS je kúpno-predajná zmluva, v ktorej sa kupujúci zaväzuje, že nepredá šteňa bez nášho súhlasu ďalšej osobe, bez možnosti spätného odkúpenia. Dôležitým bodom Kúpno-predajnej zmluvy je, že sa zakazuje množenie psov bez Preukazu pôvodu!!!
Spolu so šteniatkom okrem základných vecí (preukaz pôvodu, očkovací preukaz, kúpno-predajná zmluva…) dostanete: stravu pre šteniatko na prvé dni, obojok, vodítko, hračku, informačný letáčik…a možnosť kedykoľvek sa na nás obrátiť, radi pomôžeme.

3 thoughts on “PLÁNOVANÉ VRHY

  1. 1982-89-fenka ceskoslovenskeho vlciaka bez PP,2002-14 nemecký ovciak fenka bez PP(utratenie pre recidivu kostneho nadora na tvary),psa mam vzdy iba ako dalsieho clena rodiny,rodinny dom velka zahrada,zivot bude mat aktivny z dovodu ze sa venujem MTB,pesej turistike a v zime lyziarskej turistike,byvam v Spisskom Bystrom,

  2. Dobrý den,
    ja by som sa len chcel opýtať v akej cenovej relacii sa pohybuju psíkovia.
    Dakujem z aodpoved

    • Dobrý deň, cena za šteniatko československého vlčiaka s preukazom o pôvode (psíci aj sučky) sa na Slovensku pohybuje približne v sume 450€ (+,-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.